Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAMILOVANÁ

 

 

 

 

 

 

 

15056.jpg

Slunce už jsem poprosila,aby pěkně svítilo,aby se ti můj miláčku všechno semnou líbilo.Ani nevíš co teď cítím kolik stesku v srdci mám.Když mi chybíš usměji se ,polibek ti posílám.Zavřu oči ,představím si  tvé doteky po těle,každé ráno bych si přála,vstávat s tebou s postele.Snídani ti přichystati,dát ti pusu zlatíčko,palačinky s jahodami k tomu teplé kafíčko.Miluji tě lásko moje ,každý den ti povídám,aby jsi měl štasný život já to nějak udělám.

 

        

 

 

 

 

 

Vánoční sen:
Jsi tak vzdálená,
jako z ozvěny,
v myšlenkách se mi vracíš,
a když pak padá sníh,
přiznávám si stále,
že mi scházíš čím dál víc,
Někdy si osud s námi pohrává.

Vím, je večer velkých přání,
Ty možná nemáš zdání,
jak toužím na vánoce s Tebou být
A dotýkat se nebe,
mít pod stromečkem Tebe
v tu chvíli vánoční. Blízko Tě mít.

Lásko vzdálená,
v krásných proměnách,
myslím na Tebe stále,
jsme tu já a Ty,
vzdálení i blízcí víc,
než může se zdát,
I když osud si s námi pohrává.

Vím, je večer velkých přání,
Ty možná nemáš zdání,
jak toužím na vánoce s Tebou být
A dotýkat se Tebe,
mít pod stromečkem Tebe v tu chvíli vánoční.
Blízko Tě mít.
A snít
a chtít
a žít
a kroužit
a toužit
a dýchat
a líbat
a lítat
a vznášet
a svádět
a vzdávat
a spoutat
a jedním tónem s Tebou snít.

Vím, je večer velkých přání,
Ty možná nemáš zdání,
jak toužím na vánoce s Tebou být
A dotýkat se Tebe,
mít pod stromečkem Tebe v tu chvíli vánoční. Blízko Tě mít o vánocích.
...

 

 

 

 

 Chci tě o něčem informovat ,ale nevím jak ti to říct ,tak se podívej na první dvě slova ,téhle věty a snad pochopíš....

 

       

 

Když si mě budeš hodně přát,možná,že se ti příjdu v noci zdát. Potichu překročím tvůj práh ,chytnu tě za ruku  a budu povídat:"Byl jednou jeden....." a ty už spíš ,jak odcházím ty už neslyšíš,uschly ti slzy na řasách a já s klidným srdcem jdu taky spát.Když si tě budu hodně přát ,možná,že se mi přijdeš v noci zdát.

 

Kdybych pohádková víla byla,sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila ,abys v životě štěstí jen měl a na mě již nikdy nezapoměl.

  

To mám před tebou stát s cedulí "MILUJI TĚ !!" Abys to konečně pochopil?!

Až zavřeš očička a budeš snít,přála bych si na chviličku u tebe být.Pohladit tě po tváři ,vidět ještě jak se tvůj úsměv rozzáří a popřát ti sladké sny,ať se ti má lásko krásně spí.

 

                       Srdce obrázku

 Každou noc,tě vidím v mých snech a vidím,že žiješ dál....                    Ještě jednou otevřeš dveře a budeš v mém srdci.A mé srdce bude bít dál.Jednou se nás dotkla láska a bude na celý život a nikdy neodejde.

Žij podle svojí víry .Dělej co ti radí srdce.....To co chceš....Lidský život je divadelní představení,které se hraje bez předchozích zkoušek.Zpívej,směj se,tancuj,měj rád lidi.......a žij intenzivně každý okamžik tvého života:dříve než spadne opona a hra skončí bez potlesku.        (Charli Chaplin)

mil-ru.gifJdu za krásného dne ,jen tak ulicemi  . Zadumaná a přemýšlím ,jak to vlastně na tom světě je . Všechno má svůj smysl  a svůj cíl . Jen já chodím jako bez cile .Jsem sama  a přece bych chtěla lásku dát , však marně nikdo mě nemá rád a přitom  mé srdce miluje.....Říká se Petr nebo Pavel  všechno jedna směs Já ho však ráda mám a přitom ,hrdost nedovolí ponížit se ,on o tom totiž neví  a moje srdce tolik chce poznat lásku  krásnou  - mít svůj cíl . Nechodit jen tak ulicemi.

Dívat se na tebe je hezké . Být ve společném objetí  je krásné a milovat se s tebou .....na to jsou všechna slova krátká.

 

 Posílám polibek ,radost a něhu ,pro krásný den po vločkách sněhu .Ať sluníčko dotkne se srdíčka  do ouška zašeptá moje dvě slovíčka - CHYBIŠ MI.!!

CHYBÍŠ MI : CHY-jako chyba,že nejsme spolu , B - jako bolest,stesk a utrpení , I - jako intuice ,že se snad schledáme, Š - jako štěstí ,které my nemáme . MI - jako milovat,každý má právo a já tě miluji víc než je zdrávo.

panna-vod--podv.gif  Mám ráda černé vlasy  a vy je nemáte , mám ráda černé oči a černé vlasy , proč se tak smutně díváte.Mám ráda sílu slov a vy tak těžkopádně mlčíte. Mám ráda, mám ráda promiňte ,že to vše jmenuji . Mám ráda - ale vás , vás však miluji .

 

 Jak někdo může tvrdit , že štěstí neexistuje ? To já chci volat do celého světa :  Je na světě štěstí , štěstí chvějící se v mém srdci , přesahující i ty nejsmělejší naděje  - skutečnost stokrát krásnější  , než všechny sladké sny.... Jsem se svým miláčkem - máme se rádi . Miluji ho víc než svůj život ! Hloubku tohoto citu jsem si dokázala uvědomit až tehdy , když pouto které mě k němu váže , se již hrozilo přetrhnout . Je to má láska , mé štěstí . Jsem šťastná .

Co na tom záleží,že nebudeš nikdy má ! Jediné na čem záleží je skutečnost , že tě mohu věčně zbožňovat a ctít.

 

Jsi v mém srdci a navždy v něm zůstaneš hluboko ,miluji tě nekonečnou láskou ,sluníčko moje! Jsi můj život,vzduch který dýchám ,jsi krev v mých žilách ,pokud tohle jednou ztratím,zemřu ,abys mohla žít -MILUJI TĚ

                             

Zprvu milujeme náhodou z rozmaru,zvědavosti,pro záblesk očí ,které lžou slib sladké budoucnosti.A pak se zamiluješ z hlouby a napořád,má-li tě ráda budeš i ty ji mít rád.Dvoří se jako děti sdílet nejmenší žal je ctí.Znají si vyprávěti ,tisíce něžných hloupostí.A když ,už jsou němé ,když poztrácely půvab ctí,můj Bože tu se milujeme z podivné setrvačnosti.

 

 Sedím a píšu ti z lásky vyznání .Nevnímám okolí ,že telefon vyzvání.Mám napsat text a k němu přidat kus básně? Napsat do ní ,jak s tebou bývá my krásně.