Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krásné Vánoce,Mikuláš ,Nový Rok

29. 8. 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

Předvánoční čas ....
Přátelé blíží se nám krásné a kouzelné vánoce ... Plno žen nyní řekne právě.. musíme uklízet a péct a blázinec okolo dárků, plno mužů volá ...ano musím stromek koupit ,kapra, dárek pro manželku  a děti . A přesto všechno jsou vánoce a předvánoční čas.. to nejkrásnější období z celého roku . Děti se těší na dárečky , pánové na to, jak se budou koukat na pohádky a pít vánoční svařák ,dámy se těší ,že bude taková ta krásná pohoda .. Budou všude slyšet krásné koledy a děti se budou dívat na pohádky ,kde vždy vše dobře dopadne . Zavzpomínáme na naše dětství ..na naše vánoce,které čas odfoukl ,jak mráček na obloze. Nazdobíme stromeček ,dáme na stůl cukroví,zabalíme dárky a budeme se těšit na očka našich dětí ,jak budou svítit ,když je budou rozbalovat . Popřejeme své rodině a přátelům to nejlepší ,co se jen dá přát a budeme čekat na štědrý večer Já Vám všem přeji ,aby i ten předvánoční blázinec Byl pro Vás krásný a pokud možno v klidu a užívat si každý den ,protože ,vždy je jen na nás ,jak si je uděláme a prožijeme ...

 

 

 

 

 

 

 

 

                                 

            

                                      

 

   

 

 

 

        

 

Na vánoce plná bříška,spoustu dárků od Ježíška ,pohodu a klid ,tak jak to má být.Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem.

             

       

 

   

 

  

 

 

 

             

 

 

           

                            

            

 

                                                                                        

 

 

         

     

                        

 

Vánoce jak z pohádky bez vrásek a bez hádky .Dárků plné závěje ,ať vás láska zahřeje a do roku nového jenom spoustu dobrého přeje...

       

 

                      

                             

Ať stromeček krásně voní ,ať tisíce zvonečků na Štědrý den zvoní,ať pocit štěstí  a lásky hřeje ,ty nejkrásnější vánoce vám přeje

 

          

 

Na vánoce spousta sněhu ,na Nový rok lásku něhu.Hodně zdraví ,smůly málo ,štěstí co by za to stálo.Hodně sladkosti a ovoce prostě nejkrásnější VÁNOCE!!

      

Štědrý večer už je tady ,sníh se snáší do zahrady .Na stromečku svítí svíčky ,vyhlížíme andělíčky.Mají sáně s párem koní ,rolničky jim pěkně zvoní .Uhánějí bílou plání ,vezou všechna lidská přání .Pytel štěstí ,náruč lásky ,žádný stesk a žádné vrásky.

                 

Tak zase po roce přeju bezva vánoce,k tomu šťastný Nový rok a v něm jistý pevný krok .Zapijte to,co to jde ,ať vás smůla nenajde.

 

 Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu,nastavte tvář - ten dotek má něhu .Vyloudí úsměv a ustoupí zlost ,tak přeji všem lidem  ať vloček je dost.Vánoce bílé a čisté jak sníh v životě radost ,lásku a smích .Kouzelné vánoce plné splněných přání....

 

 

Krásné bílé vánoce ,zlatou rybku v potoce,ta co plní tajná přání od soumraku do svítání .Hodně zdraví,štěstíčka ,lásky plná srdíčka.

 

Když ne jindy,je teď chvíle jediná ,kdy se má sejít celá rodina.Někdy to nejde a pak stačí maličko - poslat vánoční přáníčko.

                              

Na vánoce v krku kosti.Na Silvestra zvratků dosti ,na Nový rok bolehlav takový ti přeji stav .Vidím to však černě budu na tom stejně.

 

Ve chvíli,kdy nechceme být sami ,ten večer voní prskavkami .A voní taky poradosti,láska a štěstí jsou zvanými hosty.

 

Přiletěl k nám Ježíšek měl špinavý kožíšek ,místo dárků odpadky ,chce zůstat i na svátky.Nalitej jak mraky ,pošlu ti ho taky!

 

                       

 Ježíšek pomalu zapřahá saně ,za okny vidět je prskavek třpyt,zavři oči a nastav své dlaně ,lásku a štěstí si do nich chyť.Kouzelné vánoce....

 

                               

Sněhové vločky padají ,rolničky vánoce cinkají .Ježíšek na saních jede ,dárků plno veze .Pokud chcete nadílku ,za oknem nechte lahvinku.

 

Nechť zvony zvoní,srdce plesají ,nechť svíce hoří a číše cinkají ,Ať šťastný je tvůj každý krok ,přeji ti krásné vánoce a úspěšný Nový rok.

 

Zaznívá zvon večerním šerem ,třpyt hvězd už kraj objímá ,radost se šíří svatovečerem ,každý na své blízké vzpomíná .Vzpomínku a přání krásných Vánoc a štěstí v Novém roceposílá.....

 

Večer plný překvapení ,pocit ,který jindy není .Dobré jídlo do bříška ,bohatého Ježíška .Tohle všechno na vánoce hodně zdraví v novém roce.   

Hodně lásky,málo strachu  ,žádnou nudu fůru prachů,zdravíčko a štěstíčko ,starostí jen maličko Ať tě prostě baví svět v roce 2013

 

                    

Vánoce plné pohody,zdraví,štěstí a vzájemného porozumění ,splnění všech tajných přání v roce následujícím.

                 

   Pod stromeček balík zdraví ! Vzácný dárek jak se praví .Lásku štěstí ,žádné hádky ,spokojené celé svátky .Radost úspěch ,pevný krok ,krásný celý příští rok.

 Až zazvoní se na zvoneček ,hodně dárků pod stromeček ,moře lásky ,zdravíčka,samozřejmě štěstíčka .A co v novém roce? To samé co na Vánoce.

                                    

Vánoce jak z pohádky bez vrásek a bez hádky .Dárků plné závěje a ať vás láska zahřeje a do roku nového jenom spoustu dobrého.

 

                 

Hodně štěstí zlatíčko,pod stromeček autíčko na Nový rok Kubíšku ,čekám na tě v pelíšku.

   

Na Vánoce pohodu ,hodně dárků,zábavu.Na Silvestra hodně vína,po celý rok ať se zpívá.

                               

Nebe je poseto tisíce hvězdiček,z oblohy přilétá maličký andílek .Na malém obláčku ,přináší přáníčko ,přeje vám lásku ,zdraví a štěstíčko ,aby se vám všechno o čem se vám vždy snilo v roce 2013vyplnilo.

         

Ať najdeš pod vánočním stromečkem,ty nejkrásnější dárky :LÁSKU ,POHODU a KLID

Vánoční idylka krásná se zdála ,v cestě mi bohužel hospůdka stála .Jsme národ veselý ,berte to žertem ,u kamen čekal mě Mikuláš s Čertem.Tak asi nepřijedu ,moc mě to mrzí ,však příští vánoce budou už brzy.Už to tak vypadá ,jste v pěkném srabu ,dárečky nebudou ,fakt na to dlabu .Komu co nadělit pečlivě zvažte ,já si dám vínečko a vy se snažte !S úsměvem na tváři moc vám to sluší .Veselé vánoce a slunce v duši .Váš Ježíšek

                               

Kouzlo vánoc už tu máme ,cukroví si na stůl dáme .Purpura tu zavoní a zvoneček zazvoní .V koutě stojí borovička ,že už přišla ta chvilička .

 

 

Zdraví ,štěstí a tak dál ,každý rok jsem vám všem přál .Letos mě však omrzelo psát zas to ,co by se mělo A proto :na vánoční rej pár dárečků dej ,na svět nereptej ,šnaps do sebe lej moc to nemíchej z mixu není hej ,na lidi se směj ,však na paměti měj nikoho nedeptej .

Na bílém obláčku posílám přáníčko přeji ti lásku ,zdraví a štěstíčko ,aby se ti dobře žilo a nic zlého tě netrápilo .

                               

Tak zase po roce máme tu vánoce .Vánoční nálada všechny nás ovládá .Já chci vám za všechny poslat pár řádků ,příjemné prožití Vánočních svátků.

Za okny sype se sněhová nadílka záclony provoní anýz a vanilka,vánoční koledy zpívají andělé ,už jsou tu Vánoce štastné a veselé.

                   

Na nebi svítí vánoční hvězdička a lidé na zemi otvírají srdíčka .Pro pokoj, pro lásku,pohlazení - ať štěstí vánoc náš život změní !

Ježíšek už dárky chystá,pod stromečkem má dost místa .Až zvoneček zazvoní a purpura zavoní ,už byl tady to je jisto -pod stromečkem už není místo.

Když zazvoní vánoční zvonečky ,Ježíšek přichází s dárečky .Ať k nim každý také štěstí ,zdraví ,lásku dostane .Aťs námi  v novém roce stále zůstane.

                            

Oheň v krbu tiše praská v naších srdcích klid a láska .Za okny se sype sníh ,vločky tančí v závějích.

 

Ať každá vločka ,která se snese z nebe zahrne láskou ,zdravím a štěstím nejen tebe ,ale taky všechny tvé blízké na kterých ti záleží .

Veselé vánoce chci přát ,aby člověk člověka měl rád ,aby jeden druhému víc štěstí přál ,aby ten Nový rok za to stál.

                       

 Už se blíží svátky vánoc  ta kouzelná štědrá noc ,andělé své loutny ladí ,koledy nám na ně hrají .Ohoň v krbu praská tiše.  To Ježíškovi každý píše ,o dárečky ,peníze ,to je jenom iluze.To mě vážně nebaví  já ti píši o zdraví.A že nevíš kam ho dát ?Já u  okna budu stát   .Otevřu a zvu tě dál i koledu ti zazpívám ,Daru zdraví moc si vážím ,jako sluníčko hned zářím ,škoda  jen ,že to byl sen ,tak dobré ráno a pěkný den.    

  

Padá sníh do záhybu cest ,padá si padá přímo z hvězd ,zableskne z výšky nad námi chladnými jiskrami .Snáší se k domům ,stromům ,stráním a nese i naše nejkrásnější přání

Ježíšek nám říkal,že by radši píchal ,užívá si sexu v lese ,proto dárky nepřinese.A tak na nej nečekej -pohodu si užívej -VESELÉ VÁNOCE

              

Půjčil jsem si milion měl jsem dárků kamion,neplatil jsem splátky ,vzali si to zpátky .Nezbyl ani dáreček ,vzali mi i domeček .Neplatil jsem daně vzali mě i saně .Nevím si už rady sob mě chcípnul hlady ,v lese mám teď pelíšek ,kašlu na vás Ježíšek.

Hvězdička stříbrná dopadla na zem a všechno kolem nás mění se rázem .Hvězdička stříbrná jehličím zavoní ,Vánoce přišly  k nám zvoneček zazvoní.

               

Příjemné vánoční chvíle při krádeži stromečku ,smažení leklého kapra ,průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v Novém roce při zásahu petardou.   

 

                

     Urazil se na mě kapr,že ho vážně neberem,nejvíc se ho však dotklo,že ho večer sežerem.Tvářil se moc potměšile,když mě viděl s paličkou,ukazoval na mně z vany sprostý gesta ploutvičkou.Vyhrožoval sebevraždou,že si vanu vypustí,nechce župan ze strouhanky,nesnese tu hanbu!I vyhověli jsme mu přece- v obýváku bazének,ať si s náma oslavuje ten náš rybí kretének…Krásné vánoce      

        

  Zase jsou vánoce,radost a veselí,shánění dárečků a nervy v prdeli.Namísto zimy zase jen bláto,vždycky mě napadne vykašlat se na to.Ruce už necítím těžké jsou hračky,hlavně at nespadnu do nějaké sračky,cestu mi zkřížili dva velcí chrti,přiblble štěkají ocasem vrtí.Jsem k smrti unaven,sotva jdu rovno botou jsem přišlápl velké psí hovno.Až přijdu domů asi se ožeru to jsou zas vánoce,já se z nich poseru.   

    Vánoce se rychle blíží,zaplňte si rychle spíži.Prosinec se jen tak vleče,cukroví se v troubě peče.Kokosky a rohlíčky,pod stromečkem balíčky.Venku zima jen to praží,kapr chudák ten se smaží.Část rodinné posádky,zhlíží pěkné pohádky.Za nedlouho velký skok a je tady Nový rok.  

                 

 

Letí Ježišek s nadílkou vrtí při tom prdýlkou .Žízeň má prý jako trám ,letí,letí přímo k vám .Pokud čekáš nadílku ,nech za oknem lahvinku .Veselé Vánoce

Sněhové vločky k zemi se snáší ,mráz si za oknem pohrává ,chybí už jen pár stran v kalendáři ,vánoční čas nastává .Krásné Vánoce a pohodu v Novém roce.

Jmelí a stromeček ,uklizený domeček ,salát a kapr k večeři a Ježíška u dveří .Pohodu a smích ,ať září ze rtů tvých .

Dejte si pod stromeček úsměv,ať slzy stírá a bolest hojí ...Dejte si pod stromeček lásku a štěstí ,vždyť to opravdu málo stojí.    Nádherné vánoce

   

 

                             MIKULÁŠ

                    

 

            

 

                                                 

                       

                                                    

 

                   

Zvony zvoní a srdce plesají ,svíce hoří a číše cinkají.Ke štěstí jen krok tak šťastný Nový rok.

Nešťastným štěstíčko,nemocným zdravíčko,chudým konto mastné a všechny dny jen šťastné ,slepým světlo a zmrzlým teplo.

Zapálil jsme rachejtly.Ozvala se rána ,z natrženou prdelí nedožiju rána ,Doktoři se radili k smrti jenom krok .Pak mi prdel zašili  ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

                    

Jsem silvestrovská hvězdička,letím přímo z nebíčka ,tak si rychle něco přej a pak mě svým kamarádům s láskou dej.Vše nejlepší v Novém roce2012

 

Do vaší srdeční banky na číslo účtu 2012 Vám uložíme 365 dní .Utraťte je za zdraví .lásku a štěstí .Šťastný Nový rok.

 

                              

Když je půlnoc ,zvony odbíjí a všichni si připíjí ,já sklenku pozvedám ,ať moje přání letí k Vám .Zdraví ,štěstí a lásku chci Vám přát ,ať Nový rok je skvělý napořád.

 

Veselý Silvestr chci ti přát ,aby měl člověk člověka rád ,aby jeden druhému štěstí přál a ten Nový rok za to stál,aby se to splnilo a vše se dařilo.

 

                

 

Zbývá už jen malý krok,zas tu bude Nový rok ,proto vám přeji vše nej.

    

Co ti do Nového roku přát.Říká se prý,když máš štěstí máš vlastně všechno -zdraví ,lásku i peníze .Tak to přeji plnou náruč štěstí.

 

Až půlnoc zatuká pozvedni sklenku ,zdraví a štěstí chci ti přát.Zapomeň starostí a života ztrát.V tom Novém roce zůstávej rád.První krok neukvap a žij ,jak to máš rád.  

 

 

 

                                        

  Všechno se zdražuje ,peněz bude málo ,hlavně aby žít se jakž takž dalo.Tak ,zdraví,štěstí a klid v domě přeji všem do toku 2012.

 

LETENKA    komu :Tobě        DÉLKA LETU: 365 dní

            ODLET  : 1.1.2012

V novém roce se drž hor zdraví ,neopusť pevniny štěstí ,ostrovy naděje ,prameny lásky ,moře snů

Štěstí tomu kdo ho nemá .Lásku tomu kdo je sám .Zdraví všem co nemocní jsou .Něhu těm co za krásou jdou .Slepím sílu slunečních paprsků .Opuštěným srdce ,která pro ně budou bít .A všem v novém roce pocit ,že je krásné žít.