Jdi na obsah Jdi na menu
 


SVATEBNÍ - PŘÁNÍ

        

 

 

 

 

                 022-prani.jpg     

 

Manželsví, to je jako skleněný hrníček ,stačí jen slovíčko ,urazíš kousíček.Někdy jen slovíčko nevinné vyslovíš z hrníčku maličký kousíček ulomíš.Jak pak by vypadal skleněný hrníček ,kdyby se každý den ulomil kousíček ?Nebyl by pěkný ,střep by z něj zbyl.Ve střepech rozbitých kdopak by žil ? Tak ať vám vydrží po léta celičký ,aby z něj radost měly i vaše dětičky.A až čáp přinese kluka i holčičku pohádku jim povězte o vašem hrníčku.  

 

                      
   

 

                                                                                                                           Po svatební hostině,zavřete tchýně do skříně a až přijdou dětičky ,vypusťte hodné babičky.

 

                            

 

Nejsou jen růže na světě,přijde i vítr bouře zlá ,však kráčet denním životem je lehčí když jsou dva.

 

 

Ať jste stále jako v ráji,ať vám srdce láskou hrají,dneska,zítra,pořád dál ať jste nejšťastnější pár

 

 

  Na věky se mějte rádi ,buďte dobří kamarádi.Navzájem si naslouchejte pro sebe čas stále mějte , v dobrém i zlém spolu všude ,pak váš život šťastný bude.   

 

 Obrázky - Svatební přání : 7

 

Dnes vám všichni blahopřejí ,slavnostní už zvony znějí,tak ať je toto vaše ANO dnešního dne požehnáno.Co je láska to už víte,co je štěstí pochopíte,až se sklánět budete ,nad postýlkou dítěte .A tak pro lásku,pro štěstí ,pro všechno co vás chrání ,pro brzkou kolébku přijměte blahopřání .Žijte jeden pro druhého ,než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi vás a děti.

 

 

Dnes už všichni vědí ,že se Martin žení .Žádnej stud a dolů trenky ,do roka ať vlají plenky.

                               

 

Bohatství a krása je málo ,časem zaniká a mizí .Když upřímnost však panuje a láska čistá ryzí ,kde srdce srdci rozumí a duši sílu dává  ,jen tam se život společný  kvetoucím rájem stává.

 

 

Tak jako k zimě patří sníh,tak jako k moři pěna ,jak ke štěstí patří smích ,tak patří k muži žena .   Tak jako k nebi patří mrak a usmíření k zlobě ,jak k srdci láska ....tak patříte Vy dva k sobě.

 

             Obrázky - Svatební přání : 4

 

Život je krásný život je píseň v lásce se ztrácí každičká tíseň ,překážky mizí jak sněhy tají ,když se dva mladí rádi mají .   Život je boj ,život je těžký ,vždycky se nejezdí jde se i pěšky. Nejsou jen dálnice,ale i stezky,buďte vždy spolu a bude vám hezky.Ke štěstí a radostem ,ke všemu co vás chrání přijměte  naše blahopřání.

                                

 

Skromné přání posíláme šťastným duším dvěma -manželství vám růží buď,které trní nemá .  A jestli osud do cesty vám těžký kámen hodí ,nechť síly lásky vzájemně vás od něj osvobodí.

 

                                

Mít po svém boku milovaného člověka.Snášet s ním radosti i starosti a být jeden druhému životní oporou,to je cílem každého z nás .A vy dva jste právě proběhli cílovou páskou.

 

                        

 

Mnoho štěstí manželskému páru nebuďte dlouho bez kočáru,od čápa nic nečekejte sami si to udělejte ! Mnoho štěstí rozkoše a dva kluky do koše.To vše přejem nevěstě nemá -li to na cestě. Hodně štěstí

 

              Obrázky - Svatební přání : 6

 

Ženichu ,nevěsto co Vás to napadlo,vždyť i sluncen údivem za obzor zapadlo .Vyměnit svobodu za svazek manželský ,to už je kopanec opravdu ďábelský .....Co však už se stalo, sotva kdo napraví ,proto Vám oběma připíjím na zdraví.....

 

 

Potkal šneček šnečka ,že s ním zimu přečká .Ze zimy pak bylo jaro ,někdy přitom se to stalo.Teď je máme u sebe už jsou víc než přátelé.Bude to fakt pecka až přijdou děcka.Napadlo mě jak to bude?Kam je všechny dáte?Co to říkám za blbost ,šneci mají domků dost.Tak se krásně mějte ,života si užívejte.

 

                                      

 

Po cestičkách po kterých půjdete ,ať růžička štěstí vykvete.Nechť v srdcích Vašich láska nezhasne ,pak bude Vaše štěstí překrásné .Dvěma srdcím jedno velké štěstí přeje.....

 

 

 

Lidé se chtějí bavit říkal jeden ochmelka.
Jaká však to zábava jekdyž vypukne veselka.
Ženich s tváří smutnou kráčí vážně od oltáře
nevěstu byť střevíc tlačil líc má plnou záře.
Pozdě je již hochu milý svobodu jsi ztratil.
Když jsme ti to vymlouvali tak si rady vrátil.
Nábytek jen čalouněný žádné ostré rohy,
aby sis při nástupu nepolámal nohy.
Manželství toť není ještě úloha zvlášť lehká
muž je každý náladový, vždyť nádoba je křehká.
Nádobí jen gumové chtěj zachraň život holý
ženy mají rázné ručky železným to bolí.
Zhasněte si všechna světla až polezete v peřiny,
ať vám tempo k práci dají jen kuchyňské hodiny.
Kytičku rad do života chtěli jsme vám dát
když už jste si říct nedali s životem se chcete rvát.

      

                       K  VÝROČÍ SVATEBNÍHO DNE

 

Kdysi jste si prstýnky dali a už je to pár let .Věčnou lásku jste si slibovali a ten slib nikdy nevzali zpět .Tak jako kdysi ,tak i dnes Vám v srdci zvony znějí a spolu s námi štěstí,lásku ,zdraví k Vašemu výročí přejí.