Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přání

      

 

 

 

Heart Image

 

 

 

 

 

 

Život je jako cesta vlakem-klikatá,plná zajímavých lidí  a rychle ubíhá..Navštívil jsi vagon lásky,založil jsi rodinu,všechny své blízké,lásku,spokojenost ve svém vagonu dnes máš.Slavíš své narozeniny, v jídelním voze si vínečko dáš a písničku zazpíváš.přeji ti dlouhou cestu bez nehody,dnešní narozeniny jízdou oslav,všichni tví známí pojedou s tebou v tvém kupé.

 

V životě tě potká smutek s radostí,štěstí i neštěstí,bolest i láska,ale věř,že všechno má svůj význam.Jako i tvé dnešní 18narozeniny.Tak ti přeji,at se ti v životě splní všechny tvé sny a přání a at každý tvůj den je ten nejlepší.

                                 

Život ti píše zas o rok víc ,slovíčkem psaným chci tedy říct:"Žij pode svého ,měj pevné zdraví, narozeniny oslav,tak jak se slaví,popíjej víno,písničku zpívej s veselou náladou nasvět se dívej."

Je tady den,ne není to sen!Máš narozeniny a já ti chci dát dárek jediný.Abys štastný,zdravý byl s láskou,štěstím v srdci žil.Ať ti dneska všichni přejí,ať se s tebou krásně smějí.S láskou v srdci miluj toho i kdyby ti nedal mnoho.Láska nejde přece dát,ta se musí získávat.Polibek posílám sladký ,aby tvůj život nebyl krátký.

  
                                              

Dnes,v den svých narozenin,zamysli se nad sebou a vzpomeň na ty ,kdož po boku  jdou s tebou a uprav svůj život tak,aby těměl stále někdo rád,neb věř,že bez lásky a porozumění,by byl život jen pustá pláň.

                                               

Ber všechno co ti život dal,radost,smutek,lásku,vždyť život je jen karneval,v němž stokrát změníš masku.Život je velké jeviště na kterém musíš hrát a i když srdce krvácí maska se musí smát.

                                                      

Dnešní den je to jediné a nikoho z nás to nemine,je to skutečnost ,ani špetka lži i když nám na tom tolik záleží.Do časů příštích přejeme dobré jen,ať je vydařený každý nový den .Z těch dalších dnů klidného života ať je v nich láska,zázemí a jistota.

 

kvetiny14.gifVaruj se ran ,co sedlouho hojí,miluj lidi co za to stojí.Dosáhni v životě všeho co chceš  a žij tak,ať ničeho nelituješ.

 

Tak už jsi ve věku ,kdy nestačí jen věřit na zázraky.....Nezbývá,než se na ně spolehnout.

Oceán štěstí,moře lásky.potok sexu ,vodopád zdraví,pramen touhy a jen kapičku zklamání.

 

Mám pro tebe jednu dobrou a jednu špatnou zprávu k tvým narozeninám.Nejdříve tu špatnou .Jsi zase o rok starší! A teď tu dobrou:"Neboj není to poznat.

                                                   

 Krásný je život,krásný je svět ,vždyť je ti teprve.....let,ať štěstí které k lidem málo chodí  se na tebe denně usměje,ať nikdy nepoznáš bol a klam ,to vše ze srdce ti přeji k narozeninám.

                                         

Oslav svoje narozeniny jako křeček.Spi celý den,oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho ,kdo to po tobě uklidí.

                                                       

Je tady den,ne není o sen! Máš narozeniny a já ti chci dát dárek jediný.Abys šťastný,zdrvý byl s láskou v srdci žil.Ať ti dneska všichni přejí,ať se s tebou krásně smějí .S láskou v srdci miluj toho i kdyby ti nedal mnoho.Láska nejde přece dát ta se musí získávat.Polibek posílám sladký ,aby tvůj život nebyl krátký.

                                                           Květina Obrázek 372648

Přišli jsme dnes slavit stebou ,tak nás tu v jedné řadě máš,všechna přání máme sebou,ty už ale všechna znáš .Ať štěstí na každém tvém kroku číhá,ať anděl tvůj tě stále hlídá ,ať co nejvíc ve tvé tváři ,štěstí smích a radost září.Zbývá pořád plno lásky a hodně pevné zdravíčko .Jsme moc rádi,že tě máme ,děkujeme za vše ,babičko!

                                                 

 

ruze53.gif Do kalendáře hledíme a tvoje narozeniny tam vidíme.Pozvedneme plnou sklenici vínečka a připijem ti hodně zdravíčka.

 

Kolik kapek v hustém dešti...tolik já ti přeji štěstí,radosti,něhy a krásných chvil.

 

Samou radost, hodně kvítí,velký dort a dobré pití,štěstí ať se na tě směje ,to vše k narozeninám ti přeje.

                                                         

 

 

                                                 

Blahopřeji ti příteli ,krásný to máš věk .Další rok je v p....i na stáří není lék.

                                                        

Vše nej ,vždy ať je ti na světě hej,do všeho s dobrou náladou ,život bude ti parádou.  

                                                                                                                                     Nad hlavou slunce ze zlata ,kolem všude růží poupata,stříbrný smích a lásky horu ,žádný mrak na obzoru ,ať se ti splní všechna přání a štěstí ti kvete bez přestání.  

                                                  Květina Obrázek 363053

                                                                                                                                         Na křídlech motýlů přilétá přáníčko,přeji ti maminko štěstí a sluníčko,aby tvé srdce šťasné bylo a nic zlého tě netrápilo.           

                                                                                                                                                        

         
 


 Co že  to tu píší ,že se ti oči klíží ,pár kilo přidalo se k tíži ?! Neříkám už nic,  je to prostě o rok víc.

                                                          

Oznamujem všem,že dnes je tvůj velký den .Nedělej si z toho nic vždyť ti bude ještě víc.V pohodě a ve zdraví užívej si každý den ,ať vše špatné se vždy napraví  a vše dobré přijde jen.

                                                            Květina Obrázek 407083

  Duše je v oblacích ,tělo je líné , po skleničce stékají slzičky vinné.A já ti přeji se sklenkou v ruce,ke tvému velkému dni štěstí a zdraví ať máš vždy dostatek, dalších let před sebou co je v sektu bublinek....

 

Na svět  koukej vesele,ať se co chce semele.Naše přání shrne věta : Lásku ,štěstí ,dlouhá léta.

                                                        Květina Obrázek 387690

Každý má svoji knihu a v ní spoustu stran,stačí ji jen otevřít a vstoupit do tě bran .Máš-li v sobě smutek ,temno a žal ,obrať stránku a žij zas dál.

 Tiše přišel,jako sen ,tvůj narozeninový den.Tento den je jenom tvůj ,tak se bav a oslavuj .Budeme se s tebou smát ,ze srdce ti přát.

                                                          Květina Obrázek 371311   

Copak je to dneska za den ? To v kalendáři stěží najdem.....,ale je to v rodném listě ,narozky máš ,to vím jistě .....tak ti přeji všeho nej

naro.jpg

 

 Hodně zdraví, štěstí ,lásky,žádné starosti ,žádné vrásky ,radosti z vnoučat z rodiny ,krásné narozeniny.

 

Přeji ti ,aby se tvé narozeniny skládaly ze spousty krásných okamžiků,tak jak růže z vonných listů.

                                                         Květina Obrázek 406489

Přeji ti ,ať cesta kterou jdeš ,stále přináší spoustu slunce ,které zaplaví svými paprsky každý okamžik tvého života.

Již 40 let tvé tělo žije , směje se a pláče již 40 let tě krásný život objímá .Tak nemrač se a měj svůj život rád.

naroze.gif

 Až budeš dnes ráno vstávat a celý svět se na tebe bude smát ,vzpomeň si ,že i my k tvé 50 ti chceme štěstí,zdraví  a lásku přát.

 

Přišli jsme ti dneska přáti ,upřímě ti dárek dáti .Tvoje dnešní 50 to snad je jen pohádka ,kdo se na tebe podívá ,mládí se v něm ozývá .Těch pět desítek je jak dlouhý polibek ve kterém se všechno skryje i to co špatný osud vryje.

 

fialova-ruze.jpg   Na chvíli zastav se ,ohlédni se zpátky kam uteklo těch šedesát tvých let život se zastaví ,však dosud je moc krátký na to ,by se z něj mohlo uletět.

Člověk si řekne ,jak to vlastně bylo co vlastně odnesl ten velmi krátký čas a kolik slzí by se v potok vlilo a kolik úsměvů a proč ten bílý vlas .

Teď zrovna stojíš někde v půli cesty ,kéž je tvá další cesta příjemná ,co stát se má se stane ,jak stará sudba věští ,ať tedy příjemné je vše,co udáti se má.

Na závěr ještě malé přání ,přejeme všechno ,to co se sluší přát.Zdraví a štěstí  po dlouhá další léta a s každým dnem se stále usmívat.

                                                       Květina Obrázek 380263

 Život je jako plynoucí řeka.Naráží na překážky ,tvoří kaňony ,je ničena lidmi ,kterým stojí v cestě.Spojují se s ní jiné toky a druhé zase odbočují......Přeji ti ,abys v té tvé řece života už nikdy nemusel projít peřejemi ,přelézat hory .... Vždy budu tvé jezero ,které tě chytí do svých klidných vod.

 

 Pospíchám s blahopřáním ,protože je slavný den ,šedesátka není stáří  slavit se má s úsměvem .Zvedni číši  připij s námi zpívej si a tancuj jen.

                                                    Květina Obrázek 372304

  Co se může v lidském žití stát? I to,že je člověku šedesát .Nač se rmoutit  - čas se stejně nezastaví.

 

 cervene-ruz.vaza.jpgDneska jsme maminko přišli ti přát - víme,že máš rovných 60 ...Šedesát ,šedesát to je víc jak púl století , my všichni maminko vše dobré přejem ti. Ke tvé šedesátce kytičku ti dáme ,ať tě dál těší svět , všichni ti přejeme -ať jsi stále zdravá,tak jak dosud byla -ze svých dětí a vnoučat dlouho se těšila .

 

Smích ,ať pokrývá ti ret ,štěstí ,zdraví do sta let ,všechny starosti vypusť z hlavy žij vesele a bez únavy.

 

Chci ti napsat  malé přání ,zmínit se v něm o mnohém,o radosti , o zklamání  a štěstím skrytém za rohem o lásce věčné jako snění ,o tom co je a co není ,kdy máš mít čas na trápení  či kdy se více hodí smích. K tomu přidám spoustu věcí , všechno co najdeš na cestě .Malou rosničku ve sklenici  a náladu i do deště . A pak řeknu větu,co klasicky se praví ,že prěju hodně zdraví a zvednu sklenku k přípitku.

 

Čas utíká ,mládí mizí , děti nám jsou náhle cizí ,přijde první šedý vlas ,láska je však uvnitř v nás . A my tě milujeme dědečku . Vše nej

                                                            Květina Obrázek 497043

Není nutné být v první řadě těch , kteří ti přišli přát .Důležité je mít tě v srdci  a říci .Díky !! Mám tě rád!

 

Málo slovy zato vřele ,přejeme ti z duše celé .Štěstí ,zdraví ,dlouhý věk ,ktomu hodně bankovek.

 

kyt.rue.ruz.gifPřejeme z celého srdce ,ať dnešní sváteční den  i ty všechny další jsou plné lásky ,štěstí a pohody.

 

Přejeme ti dobrou náladu ,protože je s ní život veselejší , přejeme ti štěstí ,protože s ním je život snažší , přejeme ti peníze  , protože s nimi se dá život užívat většími doušky  a přejeme ti zdraví , protože bez něj to všechno stojí za h.....

 

 Život je jako pohár dobrého vína ,plný barev ,vůní a vzrušujících překvapení.

 

 Užívej života,brouzdej se rosou  dřív než tě najde zubatá s kosou.

                                                      
     

Dnes máš svůj den .Ať je krásný a voňavý jako rozkvetlá louka, něžný jako křídla motýlů a veselý jako prosluněné ráno.

 

Až se probudíš v den svých narozenin  a všichni kolem ti budou přát ,chtěla bych (ač není mi to přáno) jít a velkou pusu ti dát.

                                                           Květina Obrázek 411765

Tuhle malou básničku posílám ti v přáníčku ,aby štěstí tvoje bylo a nic zlého tě netrápilo .Ať vše špatné změní dobrá nálada a starosti hoď za záda.

ba2.gif  Kveteš jako růže ,zraješ jako víno .Všichni tě máme rádi  a chceme ti přát ,ať je to napořád.

 

Je čas pozvednout sklenku  a připít na zdraví , našemu oslavenci .Ať mu život přináší pouze radost ,smích a přátele,kteří ho nikdy nezradí. Vše nej

 

  Dnes otevíráš nový list v knize svého života . Ať příběh , který na něj po celý rok budeš psát je podobný pohádce ,kde vždy vítězí dobro ,štěstí a láska.

 

Oceán štěstí ,moře lásky ,řeku přátelství ,potok sexu ,vodopád zdraví ,pramen touhy  a jen kapičku sklamání ti přeje

                                                     Květina Obrázek 500463

Přeji ti vše co ti můžu přát,ať máš svou lásku komu dát , ať tě má někdo hodně rád . Rozum co v nouzi poradí ,ruku co v žalu pohladí  a hlavně přátelé co nikdy nezradí.

 

Dobré jsou růže ,trny jsou zlé .Zahradou života každý z nás jde.Varuj se šrámů co se dlouho hojí , miluj lidi co za to stojí .

                                                       

Posílám v blahopřání spoustu malých kytiček .Každá z nich ať přinese ti  jedno z našich přáníček .Mají v sobě štěstí ,zdraví , radost ,klid a hodně lásky.Ať máš vždycky mladé srdce a hodně přátel.

 

 Hodněštěstí ,zdraví ,lásky,spoustu krásných slunných dnů, do dalších let žádné vrásky ,spnění všech tajných snů.

                                                    k-.jpg 

  V řadě dnešních gratulantů ,příjmi naše přáníčko ,lásku, štěstí ,spokojenost ,hlavně pevné zdravíčko .

 

Kdo narozky dneska slaví ? Hodně štěstí hlavně zdraví,ať tě život vždycky baví .Den co den ho užívej ,ze života radost měj .S láskou v srdci jde vše líp ,zamiluj se budeš fit.Víš jak chmury odzbrojíš ? Usměvem je porazíš ! Náladu vždy dobrou měj a problémy nemívej .To vše a mnohem víc ti přeje..

 

Jsou dny ,kdy se stávají skutečností ,kdy se všední dny mění na krásné okamžiky .Dny které zanechají krásné vzpomínky.... Právě takové dny ,plné štěstí ,zdraví  a radosti  ti přejeme.

 

                      Animation Image

Jak ukazuje kalendář je velký důvod k oslavě  i když nám někdy připadá ,že čas se vleče loudavě .A přesto pravidelně rok k roku přidává - jen krásné vzpomínky tady nechává .Vše nej

 Sviť sluníčko zlatým světlem , s láskou pohlaď zemi teplem ,pohlaď toho ,kdo dnes slaví a popřej mu štěstí, zdraví ,pošimrej ho maličko ,ať září jak sluníčko .Že je o rok starší ,komu pak to vadí ,vždyť ho máme stejně všichni rádi.

 Ať srdce bije jako zvon ,moudrost udává životu ton,i radost pro všechny další  dny,ať se splní krásné sny .

 Tvůj život neplyne jen v samé radosti ,poznal jsi bolest i starosti.Bez nich však žádný člověk není ,však víš ,všechno se na světě mění.Jednou je oblačno ,jindy slunce svítí ,tak podobné je i to tvoje žití .Tak ti přeji ,ať se ti splní všechny tvé sny a přání a ať každý tvůj nový den je ten nejlepší.

 Kiss Image

Přeji Ti vše co Ti mohu přát ,ať máš lásku komu dát ,ať i tebe má někdo rád .Ruku co v žalu pohladí ,rozum co v nouzi poradí a přátelé co nikdy nezradí ....Všechno nej k narozeninám.

 

Krásná hvězda ,ať Ti svítí na dráhu Tvého života .abys nepoznal ve svém žití ,co je žal a samota.

                                    

Štěstí zdravíčko v životě jen sluníčko v srdci jenom lásku měj ,života si užívej.

Každý den naplno žít ,k tomu trochu štěstí mít .Vše nej....

Zaklepala z nenadání u Aničky na dveře .Jaká pěkná kulatoučká ,že je to až k nevíře .Není mladá ani stará je taková akorád.Je to tvých padesát!Ať ta tvoje padesátka jak hvězdička září ,vždyť jsi teprv na půl cesty ,daleko je stáří.

Štěstí, lásky podle chuti ,ze života radost mít,myšlenky jen pozitivní ,smíchem ,vtipem nešetřit .Připíjíme na tvé zdraví ,skleničky ať zazvoní , kytice krásných květů ať ve váze zavoní.

 

Hodně štěstí zdravíčka ,po obědě dřbánek pivíčka ,velou dávku pohody ,balík dobré nálady.Mnoho věrných přátel mít ,smíchem ,vtipem nešetřit.

  Ať jsi stále v pohodě ,štěstí nenech náhodě!Ať ti všechno vychází a dobrá nálada ať tě stále provází.

 Padesátka není stáří ,to se jen tak každý tváří .Jsi teprve v poločase ,s chutí holduj světa kráse .Teď si užij oslavu ,zasloužíš si ji poprávu..Zasmát se a pobavit ,tak to dneska musí být