Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAROZENÍ DÍTÉTE

 

 

 

andil-2mimina.jpg

 

 

BabyNejkrásnější ze všech dárků , dává život do kočárků.V jednom z nich teď tiše dýchá  vaše štěstí,vaše pýcha.

BabyMilý tatínku a maminko ,narodilo se vám miminko.  Já mu přeji stálý úsměv na líčku ,k tomu klidnou dušičku , v očích jenom třpyt a jas , v puse extra silný hlas , ať se rychle rozkoukává , radosti vám přidělává . Zdravíčka mu přeju moc a vám klidnou každou noc.

              

Nejhezčím polibkem začíná pohádka a končí úsměvem malého děťátka . To není pohádka to už je život sám ,který tu pohádku připravil vám.

Je to pohádka ,když začne život děťátka . Přinese radost ,lásku i smích , stane se pokladem rodičům svých .Ať děťátko má všeho dost ,v životě jen pro radost.Zdraví , štěstí,jak v dětství tak v dospělosti .Rodičům ať radost dělá ,budoucnost ho čeká skvělá . Celý život bez nesnází ,ať ho úsměv doprovází.

 

 

Pobaví tě ,nenudí tě,přinutí tě.Kdopak je to? Je to dítě. Vzbudí tě a rozesměje ,uspí tě a rozechvěje . Překvapí tě ,pochopí tě ,zarazí tě ,zamrazí tě . Kdopak je to ? Je to dítě . Nejdřív bere pak i dává ,první krůček voláš - Sláva!!  Vše nejlepší k nmim-v-os.gifarození potomka.

 

  Baby Dozvěděli jsme se z rána , že k vám přiletěla vrána a nechala v uzlíčku - krásnou holčičku.Ať vám roste jako z vody a je z ní holka do nepohody ,ať je veselá a zdravá  a  Vám jenom radost dává !

BabyBlahopřejeme  k malému uzlíčku štěstí ,který se narodil z vaší lásky .Hodně štěstí  vám i vašemu děťátku přejí.....

            

BabyKrása ať ji doprovází ,celý život slunce září .Š těstí, úsměv na tváři ať ji nikdy neschází.

 

  
                                                                   

Ať má život stále skvělý ,jak sudičky pověděly, úsměv nechť ji v tváři září celý život až do stáří...                 (pro chlapečka)   Ať má život stále skvělý jak sudičky pověděly úsměv nechť mu zbarví líčka od dětství až po stařečka.

                                                                                                     

              

Za komínem klapy,klap prý se u vás stavil čáp .A přinesl uzlíček v něm byl malý hošíček .Ať vám roste jako z vody a je z něj kluk do nepohody .Ať je veselý a zdravý a vás ať rodičovství baví.

               

Je to bezva novina narodil se klučina. - Je to bezva zprávička na svět přišla holčička.                                                                                  Malá očka jemné vlásky je to důkaz vaší lásky .Milý taťko,maminko máte krásné miminko .Ať má život šťastný ,dlouhý ať naplní všechny touhy.   

       

            

 Hola hola, kdo to volá?
To je naše miminko!
Narodilo se dnes ráno ( přes den, večer, vnoci ) a křičí na nás malinko: "Mámo, táto, už jsem tady, tak se na mně koukněte.
Slyšel(a) jsem, že je prima, být tu s Vámi na světě!"
"Babi, dědo, teto, strejdo, vy všichni kamarádi, přijďte se taky podívat, uvidím Vás rád(a)!"
Jmenuji se ... narodil(a) jsem se ... a měřím ...